Konkurs na zakup lub wytworzenie infrastruktury badawczej

Kategoria: I.4.1, Nabory wniosków

Celem konkursu jest wzmocnienie potencjału kluczowej infrastruktury badawczej na Kampusie Ochota trwale zwiększającej potencjał badawczy Uniwersytetu Warszawskiego.

Już od dzisiaj, tj. od 02.11.2020, aż do 06.12.2020 wszyscy pracownicy Uniwersytetu Warszawskiego mogą składać wnioski na zakup lub wytworzenie infrastruktury badawczej (oraz wdrożenie jej do użytku) na Kampusie Ochota trwale zwiększającej potencjał badawczy Uniwersytetu Warszawskiego. Ze środków Programu IDUB dla pojedynczego projektu można pozyskać kwotę aż 5 000 000 zł.

Wydatkowanie przyznanych środków musi rozpocząć się w ciągu 12 miesięcy od daty decyzji o finansowaniu projektu, a projekt musi zakończyć się najpóźniej 28 lutego 2023 r.

Szczegółowe zasady przyznawania środków