Szkolenie dla przedstawicieli redakcji czasopism naukowych we współpracy z wydawcą Springer Nature

Kategoria: I.2.1, Szkolenia

Zapraszamy przedstawicieli redakcji czasopism naukowych afiliowanych na Uniwersytecie Warszawskim do uczestnictwa w szkoleniu on-line „Journal Editors Training Workshop” organizowanym we współpracy z wydawnictwem Springer Nature w ramach działania I.2.1 „Poprawa zdolności publikacyjnych” Programu „Inicjatywa Doskonałości –Uczelnia Badawcza”.

Szkolenie on-line prowadzone będzie w języku angielskim i będzie mogło wziąć w nim udział 30 osób.

Warunkiem zaliczenia szkolenia i otrzymania certyfikatu jest udział we wszystkich trzech modułach, które odbędą się w dniach:

• moduł I – 16.11.2021, g. 9.00-11.00,
  • moduł II – 16.11.2021, g. 12.00-14.00,
  • moduł III – 17.11.2021, g. 9.00-11.00.

Springer Nature jest jednym z największych wydawnictw czasopism naukowych na świecie (wydawca ponad 3000 czasopism, w których opublikowano ponad 7 milionów prac naukowych). Wśród czasopism publikowanych przez SN, ponad 1100 to czasopisma znajdujące się w pierwszym kwartylu w bazie Scopus, firma jest więc wydawcą najbardziej wpływowych czasopism  na świecie.

Informacje nt. szkolenia oraz rejestracja

Pełen harmonogram działań rozwojowych