Wyniki pierwszego konkursu na dofinansowanie mobilności doktorantek i doktorantów UW

Kategoria: IV.4.1, Rezultaty

Na podstawie rekomendacji komisji konkursowej, Kierownik Programu IDUB rozstrzygnął I konkurs na dofinansowanie mobilności doktorantek i doktorantów UW w ramach Działania IV.4.1 w kategoriach: „krótkoterminowy wyjazd naukowy” oraz „udział w szkoleniu”.

W kategorii „krótkoterminowy wyjazd naukowy” nagrodzone zostały 34 wnioski na łączną kwotę blisko 950 tys. zł, natomiast w kategorii „udział w szkoleniu” – 2 wnioski, na kwotę 30 tys. zł.

W nadchodzących dniach autorzy wszystkich wniosków otrzymają informację o liczbie uzyskanych przez nich punktów.

Listy laureatów