Warsztaty dla zagranicznych pracowników UW

Kategoria: II.2.3, Szkolenia

Specjalnie dla zagranicznych pracowników UW przygotowaliśmy dwa warsztaty, mające pomóc w rozwiązywaniu codziennym trudności związanych z życiem w Polsce i Warszawie oraz z pracą na UW.

• Poland and Poles – Cultural Orientation Training for the International Staff of the University, którego głównym celem jest zapoznanie uczestników z elementami i mechanizmami polskiej kultury. Podczas warsztatów omówione zostaną główne konteksty historyczne, kulturowe i geograficzne Polski i Warszawy, a także ważne polskie daty i tradycje.
  • Onboarding for international staff – practical training on the structure and culture of the University of Warsaw, poświęcone zapoznaniu uczestników ze strukturą Uniwersytetu Warszawskiego oraz podstawowymi wartościami instytucji, ze szczególnym uwzględnieniem praktycznych aspektów codziennej pracy w polskiej uczelni wyższej oraz na tym, jak różnice kulturowe mogą na nią wpływać.

Pełen harmonogram działań rozwojowych