Kurs języka polskiego dla zagranicznych pracowników Uniwersytetu Warszawskiego

Kategoria: II.2.3, Szkolenia

Uniwersytet Warszawski w ramach Działania II.2.3 Programu IDUB oferuje bezpłatny, 30-godzinny kurs języka polskiego online dla pracowników zagranicznych.

Kurs ma na celu naukę podstawowych umiejętności komunikacyjnych, które mogą być przydatne podczas pracy i przebywania w Polsce. Uczestnicy kursu będą poznawać na poziomie podstawowym zwroty pozwalające np. kupić bilet, zamówić kawę lub lunch, odnaleźć się na UW oraz radzić sobie z podstawowymi sprawami z życie społecznego w Polsce. Kurs jest również niepowtarzalną okazją do nawiązania kontaktów z innymi zagranicznymi pracownikami, jak również wymiany doświadczeń związanych z życiem i pracą w naszym kraju.

W ramach tego kursu gwarantujemy:

• bezpłatny udział;
  • 30 godzin języka polskiego na poziomie podstawowym;
  • profesjonalną i pełną pasji kadrę nauczycielska Polonicum UW;
  • zajęcia online;
  • świetną atmosferę w międzynarodowym środowisku;
  • możliwości kontynuacji kursu od kwietnia.

Kiedy?

10.01-22.03.2022

Gdzie?

Online: na platformie edukacyjnej Kampus oraz Zoom.

Kto może wziąć udział?

Kurs przeznaczony jest dla zagranicznych pracowników Uniwersytetu Warszawskiego.

Pracowniku należy przez to rozumieć osobę zatrudnioną w okresie realizacji działania rozwojowego w UW na podstawie umowy o pracę lub mianowania, w grupie nauczycieli akademickich lub nauczycieli niebędących nauczycielami akademickimi.

Prosimy pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona – kto pierwszy ten lepszy.

Zapisz się

Aby uzyskać więcej szczegółów, prosimy o kontakt z zespołem Welcome Point: welcome.event@uw.edu.pl