Dotacje na wzrost rozpoznawalności i reputacji czasopism UW

Kategoria: I.2.2, Nabory wniosków

Głównym celem Działania I.2.2. jest wspieranie rozwoju i wzrostu rozpoznawalności badań publikowanych w periodykach będących własnością Uniwersytetu Warszawskiego oraz podniesienie reputacji czasopism wydawanych przez jednostki UW.

W projekcie mogą wziąć udział Redakcje czasopism, które są własnością Uniwersytetu Warszawskiego.  Mogą się one starać o dofinansowanie czasopisma w wysokości do 40 000,00 PLN/rok.

Nabór prowadzony jest w trybie ciągłym od 01.07.2022. Wnioski będą rozpatrywanie w terminie maksymalnie 30 dni od dnia złożenia dokumentów spełniających wymogi formalne.

Zasady aplikowania do projektów