Konkurs na dofinansowanie rozwoju i utrzymania infrastruktury (w tym zatrudnienie techników i operatorów)

Kategoria: I.4.1, I.4.2, Nabory wniosków

Zwiększenie dostępności infrastruktury dla pracowników jednostek UW oraz dla firm zewnętrznych poprzez naprawy bieżące aparatury i umowy serwisowe, zakupy nowej aparatury badawczej oraz zatrudnienie techników i operatorów jest celem nowego konkursu w ramach Działań I.4.1 i I.4.2.

Przez cały styczeń 2023 r. jednostki organizacyjne UW z grupy beneficjentów Działań I.4.1 i I.4.2 – projektów dotyczących zakupu lub wytworzenia infrastruktury badawczej oraz Nowych Idei w POB I i POB II – mogą wnioskować o środki finansowe na projekty, którymi rezultatami będą:

• zwiększenie dostępności specjalistycznej aparatury badawczej dla pracowników i studentów Uniwersytetu Warszawskiego oraz firm zewnętrznych;
  • stworzenie korpusu wykwalifikowanych techników i operatorów infrastruktury badawczej na Uniwersytecie Warszawskim;
  • zakup nowej specjalistycznej aparatury na Uniwersytecie Warszawskim.

Ogłoszenie wyników planowane jest w terminie do 28 lutego 2023 r.

Szczegóły konkursu