Zmiana zarządzenia w sprawie realizacji Programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”

Kategoria: Dokumentacja, Organizacyjne

W dniu 10 stycznia 2023 r. ukazało się zarządzenie nr 2 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego zmieniające zarządzenie nr 115 w sprawie realizacji Programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” na Uniwersytecie Warszawskim.

Pełna treść Zarządzenia nr 2 z dn. 10.01.2023 r. dostępna jest w Monitorze Uniwersytetu Warszawskiego. Tekst jednolity zarządzenia nr 115 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 1 czerwca 2020 r. w sprawie realizacji Programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” ogłasza obwieszczenie nr 2 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dn. 10.01.2023 r. – dostępne w Monitorze Uniwersytetu Warszawskiego.