4. edycja konkursu na promocję badań naukowych

Kategoria: III.3.2, Nabory wniosków

Już po raz czwarty zapraszamy do składania wniosków na dofinansowanie projektów, które – poprzez popularyzację badań naukowych zrealizowanych na Uniwersytecie Warszawskim – przyczynią się do zwiększenia rozpoznawalności Uniwersytetu Warszawskiego, jego pracowników oraz prowadzonych badań.

W organizowanym w ramach Działania III.3.2 „Promocja badań naukowych” naborze udostępniamy dwie ścieżki, w których przedmiotem finansowania jest popularyzacja wyników badań naukowych w formie:

• wykładu, prezentacji lub warsztatów – w ramach ścieżki „W” konkursu oraz
  • artykułu, publikacji, książki, podcast’u, bloga, strony WWW albo innej – w ścieżce „A” konkursu.

O środki z IDUB w wysokości do 20 000 zł mogą ubiegać się zarówno pracownicy jak i doktoranci UW, którzy w latach 2019-2022 prowadzili prace naukowe i uzyskali wyniki tych badań.

Nabór kończy się 17.03.2023 o godz. 16:00.

Zasady konkursu