Seminarium w ramach Działania „Tandemy dla doskonałości”

Kategoria: II.2.1, Wydarzenia

Dziekan Wydziału Chemii zaprasza na seminarium zorganizowane w ramach Działania II.2.1. Program dla naukowców wizytujących: „Tandemy dla doskonałości”.

Wystąpienie pt. „SERS-Based Sensing and Imaging in Complex Cell Models” wygłosi Prof. Luis M. Liz-Marzán (CIC biomaGUNE, Basque Research and Technology Alliance (BRTA), Spain; Ikerbasque, Basque Foundation for Science, Spain; Centro de Investigación Biomédica en Red, Bioingeniería; Biomateriales y Nanomedicina (CIBER-BBN), Spain; CINBIO, Universidade de Vigo, Spain).

Seminarium odbędzie się 24 maja 2024 (piątek), o godz. 15:00, w Sali Starej Biblioteki (I p.) Wydziału Chemii.