Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Kontakt

Zespół Biura Koordynującego Program IDUBMenedżerowie naukiFormularz kontaktowy

Zespół Biura Koordynującego Program IDUB

dr Dominik Wasilewski
Z-ca Kierownika Biura Obsługi Badań,
Koordynator Programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”
tel.: +48 22 55 24 244
dominik.wasilewski@uw.edu.pl

mgr Agnieszka Maciejewska
pełnomocnik kwestora
tel.: +48 22 55 24 245
amaciejewska@uw.edu.pl

mgr inż. Marta Kasprzak-Kędziora
tel.: +48 22 55 24 246
m.kasprzakkd@uw.edu.pl

mgr Justyna Piecha
tel.: +48 22 55 24 248
j.piecha@uw.edu.pl

mgr Eliza Rogowska-Lasocka
tel.: +48 22 55 24 247
e.rogowska@uw.edu.pl

mgr Marcin Sadowski
tel.: +48 22 55 24 243
mp.sadowski4@uw.edu.pl

Izabela Walczak
tel.: +48 22 55 24 250
ia.walczak2@uw.edu.pl

Menedżerowie nauki

mgr Łukasz Rodek
POB I: Badania dla Ziemi
lp.rodek@uw.edu.pl

mgr Rafał Duczmal
POB II: U podstaw mikro i makro świata
r.duczmal@uw.edu.pl

dr Julia Wrede
POB IV: Przekraczanie granic humanistyki
j.wrede@uw.edu.pl

mgr Adam Suwiński
POB V: W poszukiwaniu regionalnych rozwiązań dla globalnych wyzwań
a.suwinski@uw.edu.pl

mgr Michał Szostek
POB V: W poszukiwaniu regionalnych rozwiązań dla globalnych wyzwań
michalszostek@uw.edu.pl

Formularz kontaktowy