Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

IV.5.3. Przedszkole na kampusie Ochota UW oraz punkty opieki nad dziećmi na kampusie Śródmieście UW

Głównym celem Działania jest odpowiedź na potrzeby osób pracujących i studiujących na UW będących rodzicami, w zakresie ułatwień godzenia życia zawodowego z rodzinnym. Aktualnie prowadzona jest pogłębiona diagnoza potrzeb różnych grup osób pracujących i studiujących będących rodzicami, jak również analizę istniejących na UW przepisów, praktyk i działań w obszarze dotyczącym wsparcia dla rodziców i osób mających zobowiązania opiekuńcze. Przygotowane zostaną rekomendacje w odpowiedzi na zasygnalizowane w badaniu problemy i potrzeby, których celem będzie zwiększenie widzialności obowiązków opiekuńczych i wdrożenie praktycznych rozwiązań w obszarze work-life balance, m.in. utworzenie instytucji opieki nad dziećmi.

Działanie wpisuje się w cele wymienione w strategicznych dokumentach UW – Plan Równości Płci dla UW oraz Strategię HR Excellence in Research.