Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

IV.1.3. „Od diamentowego grantu do grantu ERC” – tworzenie indywidualnych planów rozwoju ścieżki kariery naukowej

Celem działania jest zapewnienie zindywidualizowanego podejścia do rozwoju ścieżki kariery pracowników naukowych Uniwersytetu Warszawskiego, a także doradztwo dla doktorantów i studentów wiążących swoją przyszłość zawodową z obszarem badań naukowych.

Kluczowe jest umożliwienie harmonijnego przebiegu kariery naukowców już od wczesnego etapu, w tym zapewnienie profesjonalnej pomocy w jak najlepszym zaplanowaniu ich indywidualnych ścieżek. W ramach działania zatrudniona została doradczyni ds. rozwoju ścieżki kariery naukowej, która pomoże badaczom zidentyfikować brakujące lub wymagające wzmocnienia kompetencje, doradzi w zakresie instrumentów finansowania działalności naukowej, czy też przygotuje Indywidualny Plan Rozwoju Ścieżki Kariery Naukowej, z uwzględnieniem wymogów stawianych kandydatom na stypendystów stypendiów indywidualnych MSCA oraz grantów Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC).

Doradca ds. ścieżki rozwoju kariery naukowej

mgr Magdalena Chomicka
tel.: +48 22 55 24 205
magdalena.chomicka@adm.uw.edu.pl