Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

IV.4.1. Kompleksowy program wsparcia dla doktorantów UW – w porozumieniu z samorządem doktorantów i kierownictwem szkół doktorskich

Działanie jest przeznaczone dla doktorantów kształcących się na studiach III stopnia oraz w ramach szkół doktorskich. Jego głównym celem jest wsparcie doktorantów w przygotowywaniu przez nich rozpraw doktorskich oraz popularyzacji wyników prowadzonych w ich ramach badań m.in. poprzez publikacje w uznanych międzynarodowo czasopismach i wydawnictwach naukowych. W ramach działania będzie dostępna specjalna ścieżka skierowana do doktorantów planujących prowadzenie badań w ramach jednego z pięciu Priorytetowych Obszarów Badawczych. Zakwalifikowani, kształcący się na studiach III stopnia oraz w ramach szkół doktorskich, będą uzyskiwać specjalne dodatki do stypendiów oraz realizować elementy programu kształcenia bezpośrednio związane z POB.

Zasady przyznawania środków

  • planowany termin rozpoczęcia naboru: grudzień 2020 / styczeń 2021
  • planowane są cztery konkursy w ramach tego działania rocznie