Wykład prof. Michaela Kennedyego z Brown University w Providence w ramach wizyty mentoringowej

Kategoria: I.1.1/IV.1.1, Wydarzenia

Wydział Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Instytut Studiów Społecznych im Profesora Roberta Zajonca UW mają zaszczyt zaprosić na wykład Michaela D. Kennedy’ego, profesora socjologii i stosunków międzynarodowych na Brown University w Providence, znanego badacza transformacji post-komunistycznej a następnie globalnych przemian systemu tworzenia wiedzy akademickiej.

Wykład pt. „Globalizing Knowledge in Epoch End: Contrasting Conjunctures of Hope and of Catastrophe in the Making” i dyskusja po nim odbędzie się w języku angielskim w dniu 13 czerwca (czwartek) o godzinie 14:30 w budynku Wydziału Socjologii przy ulicy Karowej 18 w sali 403 na 4. piętrze.

Wykład otwarty przygotowany został w ramach wizyty mentoringowej Działania I.1.1/IV.1.1 „Program Mentor”.