Zaproszenie do zgłaszania propozycji prezentacji na konferencję „Przełomy. Najnowsze badania w naukach humanistycznych i społecznych”

Kategoria: POB IV, POB V, Wydarzenia

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania propozycji prezentacji na konferencję naukową „Przełomy. Najnowsze badania w naukach humanistycznych i społecznych”, która odbędzie się w dniach 17-18 października 2024 roku w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie.

Konferencja będzie przestrzenią do zaprezentowania najnowszych osiągnięć naukowczyń i naukowców, realizujących projekty w ramach grantów Nowe Idee i innych konkursów na projekty badawcze w Priorytetowych Obszarach Badawczych IV i V. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybrane zostaną najciekawsze propozycje. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną także wyniki badań prowadzonych w Działaniach POB IV i V.

Głównym celem spotkania będzie nawiązanie kontaktów naukowych i współpracy między laureatami i laureatkami grantów Nowe Idee i innych konkursów na projekty badawcze z nauk humanistycznych i społecznych.

Program konferencji będzie obejmował dwa dni pełne inspirujących wydarzeń. Obok wystąpień konferencyjnych i dyskusji, planujemy spotkania z laureatkami i laureatami grantów ERC na UW dotyczące procesu formowania pomysłów na projekty badawcze, szkolenie dla grantobiorców i spotkania z menedżerkami i menedżerami nauki. Przez cały czas trwania konferencji dostępna będzie przestrzeń networkingowa, w której uczestnicy będą mogli wymieniać się doświadczeniami badawczymi i projektowymi.

Zapraszamy do przygotowania dynamicznych wystąpień poświęconych Państwa badaniom zrealizowanym w IDUB, które będą zrozumiałe nie tylko dla specjalistek i specjalistów z wąskiego obszaru badań, ale również przyciągną uwagę szerszego grona słuchaczek i słuchaczy. Rekomendowany czas wystąpienia to 12 minut.

Szczegółowe informacje na stronie konferencji