Dofinansowanie korekty tekstu naukowego do publikacji w czasopiśmie Uniwersyteckim – zaproszenie

Kategoria: I.2.2, Nabory wniosków

Redakcje czasopism, które są własnością Uniwersytetu Warszawskiego będą mogły od 02.09.2024 aplikować o fundusze IDUB na korekty przez native speakera tekstów naukowych.

Celem naboru jest podniesienie jakości publikacji, a co za tym idzie ich potencjalnego wpływu na naukę, poprzez wysokiej jakości rozpowszechnianie wyników badań.

Wsparcie w ramach Działania I.2.2 przyznawane będzie w trybie ciągłym do wyczerpania środków. Z dofinansowania w wysokości maksymalnej 4 000 zł na publikację można będzie skorzystać wielokrotnie w ciągu roku kalendarzowego, jednak nie wcześniej niż po pozytywnym rozliczeniu poprzednio realizowanego zadania.

Zasady aplikowania do projektów