Szkoła Letnia dla Doktorantów organizowana na Wydziale Nauk Ekonomicznych

Kategoria: IV.4.2, Wydarzenia

Rozpoczęła się Szkoła Letnia dla Doktorantów organizowana na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, we współpracy z Deutsches Institut für Wirtschaftsforschung e.V. (DIW Berlin).

W dniach 9-14.09.2024 międzynarodowa grupa doktorantów i doktorantek wysłucha wykładów z zakresu mikroekonometrii, jak również zaprezentuje swoje badania.

Gościem Wydziału Nauk Ekonomicznych jest prof. Jeffrey Wooldridge z Michigan State University. Pierwszy wykład Profesora zatytułowany był „Difference-in-Differences with Panel Data”. Z wykładem wystąpi również prof. Monica Costa-Dias, University of Bristol.

Cieszy nas tak owocny początek jesieni! Uczestnikom i uczestnikom Szkoły Letniej życzymy dużo energii!