Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Szkolenia językowe w ramach IDUB

Kategoria: Szkolenia, V.3.1

Sekcja ds. rozwoju kompetencji nauczycieli akademickich w marcu 2021 r. zaprasza na szkolenia finansowane ze środków Programu IDUB, na których będzie można rozwijać kompetencje i wiedzę z zakresu English for Presenting and Debating.

W szkoleniach organizowanych w ramach programu IDUB mogą uczestniczyć nauczyciele akademiccy zatrudnieni na UW na podstawie umowy o pracę/mianowania, pod warunkiem, że tematyka oferowanych szkoleń jest przydatna z punktu widzenia właściwego wykonywania przez pracownika obowiązków wynikających z zajmowanego stanowiska, pełnionej w Uniwersytecie funkcji lub roli.

Przygotowane zostały 2 grupy rozpoczynające 30 godzinny kurs 4 i 9 marca:

Terminy szkolenia Terminy rekrutacji
czwartki od 4 marca do 17 czerwca (oprócz 3 czerwca) 16:00-17:30 (I grupa) od 16 lutego godz. 10:00 do 2 marca godz. 10:00
wtorki od 9 marca do 15 czerwca 14:00-15:30 (II grupa) od 16 lutego godz. 10:00 do 5 marca godz. 10:00

(Powyższy harmonogram może ulec zmianie – zapraszamy do śledzenia informacji inicjatywadoskonalosci.uw.edu.pl oraz w panelu „Informacje organizacyjne dla nauczycieli akademickich” na platformie www.szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl.)

W celu rejestracji na wybrane szkolenie oraz zapoznania się ze szczegółami oferty, zapraszamy na platformę http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl/:

  1. kategoria „Szkolenia dla nauczycieli akademickich”,
  2. podkategoria „Szkolenia językowe”,
  3. wyszukanie szkolenia wg terminu i nazwy (dalej: postępowanie zgodnie z informacjami w opisie szkolenia).

Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl


Jeszcze w marcu planowane są kolejne tematy szkoleń, m.in. Marketing wyników badań.

Więcej szczegółów już wkrótce.