Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Kolejne konkursy w Działaniu IV.4.1

Kategoria: IV.4.1, Nabory wniosków

Konkursy odbywające się w ramach Działania IV.4.1 „Kompleksowy program wsparcia dla doktorantów UW” przyjmą formę mikrograntów realizowanych w naborze otwartym.

Wychodząc naprzeciw potrzebom doktorantek i doktorantów UW, kolejne konkursy w ramach Działania IV.4.1. „Kompleksowy program wsparcia dla doktorantów UW” zaplanowano w formie mikrograntów. Wnioski będzie można składać w naborze otwartym do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na daną edycję. Doktoranci i doktorantki będą mieli możliwość uzyskania dofinansowania następujących rodzajów aktywności:

  1. pokrycie kosztów korekty przez native speakera tekstu naukowego do opublikowania w czasopiśmie lub rozdziału w monografii,
  2. pokrycie kosztów Open Access,
  3. udział w kwerendzie zagranicznej,
  4. udział w specjalistycznym szkoleniu,
  5. krótkoterminowy wyjazd naukowy,
  6. długoterminowy wyjazd naukowy,
  7. prowadzenie badań naukowych,
  8. prowadzenie badań naukowych w ramach wyjazdu naukowego.

W związku ze zmianą formy przyznawania dofinansowania termin ogłoszenia nowych zasad w Działaniu IV.4.1 musiał zostać przesunięty. Tym niemniej, informacja ta zostanie opublikowana na tydzień przed rozpoczęciem naboru wniosków.