III nabór wniosków na dofinansowanie organizacji międzynarodowych szkół naukowych

Kategoria: IV.4.2, Nabory wniosków

Nauczyciele akademiccy zatrudnieni na UW mogą składać wnioski w kolejnym naborze na dofinansowanie organizacji międzynarodowych szkół naukowych dla doktorantów i młodych pracowników naukowych.

Celem naboru jest dofinansowanie ze środków Działania IV.4.2 „Międzynarodowe szkoły letnie dla doktorantów i młodych pracowników naukowych” organizacji na Uniwersytecie Warszawskim Międzynarodowych Szkół Naukowych (MSN), w czasie których doktoranci i młodzi pracownicy naukowi będą mieli możliwość poszerzyć swoją wiedzę specjalistyczną o najnowsze światowe odkrycia oraz nawiązać kontakty z osobami, które mogą być zainteresowane podjęciem współpracy naukowej lub przyjęciem ich do swoich grup badawczych (np. staże podoktorskie).

Zasady naboru wniosków