Już w lutym pierwsze szkolenia w Akademii Komunikacji Naukowej!

Kategoria: Szkolenia, V.3.1

Zapraszamy do udziału w Akademii Komunikacji Naukowej – programie szkoleniowym powstałym w odpowiedzi na zgłoszone potrzeby nauczycieli akademickich z zakresu dobrych praktyk w komunikacji naukowej, odpowiedniego przygotowania do współpracy z mediami oraz wystąpień publicznych.

Program realizowany jest w ramach Działania V.3.1 „Rozwój kompetencji pracowników UW” przez Sekcję ds. rozwoju kompetencji nauczycieli akademickich w Biurze Spraw Pracowniczych UW wraz z Centrum Współpracy i Dialogu UW.

Pierwsze szkolenia odbędą się już w lutym 2024 r. Zgłoszenia przyjmowane są przez platformę Kampus-Pracownik.

Zachęcamy do zapoznania się z opisem Akademii Komunikacji Naukowej (PDF).

W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorką programu po stronie BSP mgr Darią Rybicką-de Cock pod adresem daria.rybicka@uw.edu.pl.