Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Warsztaty i seminarium CESS prof. Roberta Klemmensena z Uniwersytetu w Lund

Kategoria: I.3.3, Wydarzenia

Centrum Doskonałości w Naukach Społecznych zaprasza na warsztaty i seminarium prowadzone przez prof. Roberta Klemmensena z Uniwersytetu w Lund.

Seminarium Interdyscyplinarne w Empirycznych Naukach Społecznych odbędzie się 24 stycznia od godz. 13.15 do 14.15. Tytuł prezentacji prof. Roberta Klemmensena to „Genetic and Environmental Influences on the Stability of Political Attitudes”.

Streszczenie wystąpienia można znaleźć na stronie ISESS: https://cess.idub.uw.edu.pl/en/seminars/isess/

Seminarium odbędzie się na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego w sali 303 (Krakowskie Przedmieście 26/28). Seminarium nie będzie transmitowane online. Rejestracja nie jest wymagana. Seminarium będzie prowadzone w języku angielskim.

Szczegółowy harmonogram wszystkich seminariów oraz aktualizowane biogramy prelegentów dostępne są na stronie: https://cess.idub.uw.edu.pl/en/seminars/isess/

*

Warsztat zatytułowany „Introduction to Difference-in-Differences (DiD) and Regression Discontinuity Designs (RDD)” odbędzie się 25 stycznia w godzinach 10:00-16:00 w Centrum Doskonałości Nauk Społecznych, budynek BUW, Dobra 56/66 (II piętro, sala 2.90). W budynku dostępna jest winda, w podziemiach płatny parking, przed budynkiem – stojak na rowery. Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim.

Opis warsztatów można znaleźć na stronie ISESS: https://cess.idub.uw.edu.pl/en/workshops/.

Przypominamy, że rejestracja na warsztaty jest wymagana. Rejestracja jest otwarta do poniedziałku 22 stycznia 2024. Liczba miejsc jest ograniczona. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie: https://forms.gle/BehLw7NUhEQhu9YP8

Szczegółowy harmonogram wszystkich warsztatów oraz aktualizowane biogramy prelegentów dostępne są na stronie: https://cess.idub.uw.edu.pl/en/workshops/