Zmiany zarządzeń w sprawie realizacji Programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”

Kategoria: Dokumentacja, Organizacyjne

Wraz z początkiem roku ogłoszone zostały aktualizacje dwóch zarządzeń Rektora UW dotyczących realizacji Programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” na Uniwersytecie Warszawskim.

Z datą 08.01.2024 opublikowana została zmiana zarządzenia nr 66 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 2 kwietnia 2020 r. w sprawie powołania Zespołu Koordynacyjnego Priorytetowych Obszarów Badawczych.

Natomiast w dniu 09.01.2024 – zmiana zarządzenia nr 72 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 21 kwietnia 2021 r. w sprawie wynagrodzeń w programie „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” na Uniwersytecie Warszawskim.

Pełen wykaz wewnętrznych aktów prawnych regulujących realizację Programu IDUB publikujemy w zakładce Program IDUB » Akty prawne.