Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Warsztaty i seminarium CESS prowadzone przez prof. Jonasa Reesa z Uniwersytetu w Bielefeld

Kategoria: I.3.3, Wydarzenia

Centrum Doskonałości w Naukach Społecznych zaprasza na warsztaty i seminarium prowadzone przez prof. Jonasa Reesa z Uniwersytetu w Bielefeld.

Seminarium Interdyscyplinarne w Empirycznych Naukach Społecznych odbędzie się 8 maja od godz. 13:15 do 14:15.

Tytuł prezentacji prof. Jonasa Reesa to „From collective remembrance to collective forgetting: An empirical perspective on the current state of the German culture of memory”.

Streszczenie wystąpienia można znaleźć na stronie ISESS: https://cess.idub.uw.edu.pl/en/seminars/isess/

Seminarium odbędzie się na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego w sali 303 (Krakowskie Przedmieście 26/28). Seminarium nie będzie transmitowane online. Rejestracja nie jest wymagana. Seminarium będzie prowadzone w języku angielskim.

Szczegółowy harmonogram wszystkich seminariów oraz aktualizowane biogramy prelegentów dostępne są na stronie: https://cess.idub.uw.edu.pl/en/seminars/isess/

*

Warsztaty zatytułowane „Representative surveys at the intersection of science and practice” odbędą się 9 maja w godzinach 10:00-15:00 w Centrum Doskonałości Nauk Społecznych, budynek BUW, Dobra 56/66 (II piętro, sala 2.90). W budynku dostępna jest winda, w podziemiach płatny parking, przed budynkiem – stojak na rowery. Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim.

Podczas trwania całych warsztatów dostępne są ciepłe oraz zimne napoje. Lunch zaplanowany jest na godzinę 13:00.

Opis warsztatów można znaleźć na stronie ISESS: https://cess.idub.uw.edu.pl/en/workshops/.

Przypominamy, że rejestracja na warsztaty jest wymagana. Rejestracja jest otwarta do 5 maja 2024. Liczba miejsc jest ograniczona.

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie: https://forms.gle/t41cbSmubnhW9rbn8

Szczegółowy harmonogram wszystkich warsztatów oraz aktualizowane biogramy prelegentów dostępne są na stronie: https://cess.idub.uw.edu.pl/en/workshops/