Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Szkolenia dla pracowników i doktorantów – repozytorium „Dane Badawcze UW”

Kategoria: I.3.6, Szkolenia

Zapraszamy na kolejne zdalne szkolenia z zakresu obsługi instytucjonalnego repozytorium danych badawczych Uniwersytetu Warszawskiego – „Dane Badawcze UW”.

Terminy szkoleń i rejestracja:

Szkolenia będą podzielone na dwie części: prezentacja repozytorium oraz instrukcja deponowania przykładowego zbioru danych. Zaplanowano również czas na sesję pytań i odpowiedzi.

Szkolenia poprowadzą Magdalena Bielińska, Agnieszka Cybulska-Phelan i Wojciech Fenrich z Platformy Otwartej Nauki (ICM UW).

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: p. Agnieszka Cybulska-Phelan, acybulska@uw.edu.pl, tel. +48 22 874 94 59, https://pon.edu.pl/index.php?Itemid=103

Szkolenia organizowane są przez Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Centrum Kompetencji Cyfrowych Uniwersytetu Warszawskiego. Szkolenia realizowane są w ramach Działania I.3.6. „Humanistyka cyfrowa”.