Spotkania informacyjne na temat działań w ramach POB I, II, III oraz V

Kategoria: POB I, POB II, POB III, POB V, Wydarzenia

[aktualizacja] Już niebawem kolejne spotkania dotyczące działań realizowanych w Priorytetowych Obszarach Badawczych (POB). Poświęcone one będą I, II, III oraz V Priorytetowemu Obszarowi Badawczemu. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków społeczności Uniwersytetu.

Podczas spotkań będzie można dowiedzieć się m.in. jak włączyć się w działania realizowane w ramach:

• POB I „Badania dla Ziemi”,
  • POB II „U podstaw mikro i makro świata”,
  • POB III „Wyzwanie petabajtów”,
  • POB V „W poszukiwaniu regionalnych rozwiązań dla globalnych wyzwań”.

W spotkaniach weźmie udział m.in. Prorektor ds. naukowych dr hab. Maciej Duszczyk oraz Zespół pracujący nad szczegółami realizacji działań w danym Priorytetowym Obszarze Badawczym.

W celach organizacyjnych konieczne jest wypełnienie krótkiego formularza:

Rejestracja na spotkanie z POB I zakończyła się.
Prezentacja na żywo ze spotkania z POB I zakończyła się.

Rejestracja na spotkanie z POB II zakończyła się.
Prezentacja na żywo ze spotkania z POB II zakończyła się.

Rejestracja na spotkanie z POB III zakończyła się.
Prezentacja na żywo ze spotkania z POB III zakończyła się.

Rejestracja na spotkanie z POB V zakończyła się.
Prezentacja na żywo ze spotkania z POB V zakończyła się.

Termin

• 30 czerwca 2020 r., godz.10:00-15:00 — spotkanie dotyczące POB I „Badania dla Ziemi”
  • 1 lipca 2020 r., godz. 10:00-14:00 — spotkanie dotyczące POB II „U podstaw mikro i makro świata”
  • 2 lipca 2020 r., godz.14:30 — spotkanie dotyczące POB III „Wyzwanie petabajtów”
  • 10 lipca 2020 r., godz. 10:00-13:00 – spotkanie dotyczące POB V „W poszukiwaniu regionalnych rozwiązań dla globalnych wyzwań”

Ramowy program spotkania

• Założenia i cele Programu „Inicjatywa doskonałości – Uczelnia Badawcza” — dr hab. Maciej Duszczyk, Prorektor ds. Naukowych Uniwersytetu Warszawskiego.
  • Charakterystyka Priorytetowego Obszaru Badawczego — przedstawiciel POB.
  • Prezentacja działań realizowanych w ramach POB — wystąpienia kierowników działań.
  • Sesja pytań i odpowiedzi.
  • Podsumowanie spotkania.

Miejsce spotkania

• Spotkanie odbędzie się zdalnie przy użyciu Google Meet. Link do spotkania zostanie przesłany zarejestrowanym osobom najpóźniej w przeddzień spotkania.
  • W związku z ograniczeniami narzędzia Google Meet (do 250 uczestników spotkania), dla osób którym nie uda się zarejestrować przygotujemy transmisję na żywo. Szczegóły podamy tutaj przed spotkaniem.

Przydatne odnośniki