Spotkanie informacyjne na temat działań w ramach POB IV

Kategoria: POB IV, Wydarzenia

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków społeczności Uniwersytetu na pierwsze spotkanie dotyczące działań realizowanych w Priorytetowych Obszarach Badawczych (POB) w ramach programu „Inicjatywa doskonałości – Uczelnia Badawcza”. Poświęcone ono będzie IV Priorytetowemu Obszarowi Badawczemu „Przekraczanie granic humanistyki”.

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się m.in. jak włączyć się w działania realizowane w ramach POB IV. (Z opisami działań realizowanych w POB IV można zapoznać się na podstronie Działania » POB » POB IV.)

W spotkaniu weźmie udział m.in. Prorektor ds. naukowych dr hab. Maciej Duszczyk oraz Zespół pracujący nad szczegółami realizacji działań w IV Priorytetowego Obszaru Badawczego „Przekraczanie granic humanistyki”: dr hab. Justyna Olko (Wydział Artes Liberales), dr hab. Agnieszka Szarkowska (Wydział Lingwistyki Stosowanej) oraz dr hab. Łukasz Niesiołowski-Spanò (Wydział Historyczny).

Rejestracja na spotkanie zakończyła się.
Prezentacja na żywo zakończyła się.

• 23 czerwca 2020 r., godz. 17:00-19:00

Ramowy program spotkania

• Założenia i cele Programu „Inicjatywa doskonałości – Uczelnia Badawcza” — dr hab. Maciej Duszczyk, Prorektor ds. Naukowych Uniwersytetu Warszawskiego.
  • Charakterystyka IV Priorytetowego Obszaru Badawczego „Przekraczanie granic humanistyki” — przedstawiciel POB IV.
  • Prezentacja działań realizowanych w ramach POB IV — wystąpienia kierowników działań.
  • Sesja pytań i odpowiedzi.
  • Podsumowanie spotkania.

Miejsce spotkania

• Spotkanie odbędzie się zdalnie przy użyciu Google Meet. Link do spotkania zostanie przesłany zarejestrowanym osobom najpóźniej w przeddzień spotkania.