Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Małe Granty CRAC UW

Kategoria: I.3.11, Nabory wniosków

Centre for Research on Ancient Civilizations UW ogłasza konkurs na małe granty wspierające aktywność naukową i upowszechnianie wyników badań nad starożytnością. Wsparcie przeznaczone jest dla tych działań, które w punktowy, wymierny sposób przyczynią się do lepszej jakości badań i publikacji starożytniczych i umocnienia kontaktów zagranicznych oraz pozycji międzynarodowej UW.

Przedmiotem wniosków mogą być krótkie wyjazdy studyjne niezbędne do przygotowania artykułu lub wniosku grantowego, dofinansowanie publikacji w najlepszych wydawnictwach i czasopismach (zwłaszcza koszty korekty językowej i praw autorskich do ilustracji), organizacja międzynarodowych konferencji lub sesji na międzynarodowych kongresach, wizyty zagranicznych badaczy w ramach seminariów lub przygotowań do projektów badawczych etc.

Wnioski mogą składać pracownicy, doktoranci i emeryci UW zaangażowani w jego działalność badawczą.

Maksymalna kwota, o którą można aplikować to 20 000 zł. Budżet konkursu jest jednak ograniczony i w przypadku dużego napływu projektów wysokiej jakości, komisja może nie przyznać wnioskodawcy pełnej kwoty. 

Wnioski należy składać za pomocą załączonego formularza do 15 października 2020 r., przesyłając je na adres crac@uw.edu.pl z dopiskiem „małe granty”.

Projekt musi być zrealizowany do 15 lipca 2021 i rozliczony w ciągu 30 dni od daty zakończenia.