Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Konferencja sprawozdawcza IDUB

Kategoria: Wydarzenia

W dniach 15-16 września 2020 r. odbędzie się I Konferencja sprawozdawcza uczelni biorących udział w pierwszym konkursie programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”.

Głównym tematem konferencji będą działania podejmowane przez uczelnie w początkowych miesiącach realizacji programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”. Podczas dwóch dni spotkań, w sześciu panelach przedstawione zostaną m.in. doświadczenia i wnioski uczelni z realizacji projektów IDUB.

Program konferencji

Konferencja organizowana jest przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, we współpracy z Uniwersytetem Warszawskim w ramach inicjatywy NKN FORUM.


Panele i dyskusja prowadzone będą w języku angielskim, z możliwością skorzystania z tłumaczeniem symultanicznego.

Udział online jest możliwy po uprzednim zarejestrowaniu się poprzez formularz rejestracyjny. Po zarejestrowaniu się otrzymają Państwo drogą mailową potwierdzenie uczestnictwa wraz z linkiem do platformy Meeting15, za pośrednictwem której transmitowana będzie konferencja. Po wejściu na Meeting15 będziecie mieli Państwo do wyboru transmisję w języku angielskim lub polskim. Uczestnicy online będą mieli możliwość zadawania pytań poprzez czat.