Fundusz odnawiania i rozwoju infrastruktury badawczej

Kategoria: I.4.2, Nabory wniosków

W ramach uruchomionego 9.11.2020 naboru można pozyskać środki na zwiększenie wpływu działalności naukowej Uniwersytetu Warszawskiego na rozwój światowej nauki poprzez zrównoważony rozwój infrastruktury badawczej uczelni.

Konkurs będzie trwał do 13.12.2020 i mogą wziąć w nim udział wszyscy pracownicy Uniwersytetu Warszawskiego. Jego celem jest wyłonienie projektów na zakup lub wytworzenie infrastruktury badawczej (oraz wdrożenie jej do użytku) trwale zwiększającej potencjał badawczy Uniwersytetu Warszawskiego. Dofinansowanie ze środków Programu dla pojedynczego projektu nie może przekroczyć 70% jego wartości i może wynieść maksymalnie 500 000 zł.

Wydatkowanie przyznanych środków musi rozpocząć się w ciągu 12 miesięcy od daty decyzji o finansowaniu projektu, a projekt musi zakończyć się najpóźniej 28 lutego 2023 r.

Szczegółowe zasady przyznawania środków