Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Wyniki konkursu na wzmacnianie i rozwój współpracy pomiędzy UW i WUM

Kategoria: Rezultaty, VI.1

Wyłoniono projekty, które otrzymają dofinansowanie w pierwszej edycji konkursu w ramach Działania VI.1 „Wzmacnianie i rozwój współpracy pomiędzy Uniwersytetem Warszawskim oraz Warszawskim Uniwersytetem Medycznym w procesie federalizacji”.

Na podstawie rekomendacji Komisji Konkursowej, Kierownik Programu IDUB w uzgodnieniu z Prorektorem ds. Nauki i Transferu Technologii WUM podjęli decyzję o zakwalifikowaniu wniosków do finansowania:

  • trzech w ramach ścieżki pierwszej – dla nowych zespołów badawczych oraz
  • pięciu w ramach ścieżki drugiej – dla istniejących zespołów badawczych.

Lista wyłonionych wniosków

Finansowane projektów ścieżki pierwszej, dla nowych zespołów badawczych, nastąpi ze środków Działania IV.3.1 „Granty wewnętrzne Uniwersytetu Warszawskiego dla podniesienia potencjału badawczego pracowników”. Finansowane projektów ścieżki drugiej, dla istniejących zespołów badawczych, nastąpi ze środków Działania VI.1 „Wzmacnianie i rozwój współpracy pomiędzy Uniwersytetem Warszawskim oraz Warszawskim Uniwersytetem Medycznym w procesie federalizacji”.