Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Możliwość dofinansowania prezentacji badań na konferencji International Symposium on Bilingualism

Kategoria: II.3.7, Rezultaty

W ramach Działania II.3.7 „Zwiększenie efektywności i umiędzynarodowienia projektów badawczych w ramach obszaru wielojęzyczności” Programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” zachęcamy do udziału w konferencji ISB13 (International Symposium on Bilingualism), która odbędzie się na Uniwersytecie Warszawskim w lipcu 2021 roku. Oferujemy sfinansowanie opłaty konferencyjnej pracownikom UW i doktorantom wygłaszającym referaty lub prezentującym postery.

International Symposium on Bilingualism to prestiżowe wydarzenie międzynarodowe odbywające się co dwa lata (poprzednio m.in. w Singapurze, USA, Irlandii i Kanadzie). Gromadzi badaczy dwujęzyczności i wielojęzyczności, przyswajania języków i edukacji językowej, łącząc perspektywy językoznawcze, psycholingwistyczne, neurolingwistyczne, socjolingwistyczne i edukacyjne.

Zachęcamy pracowników i doktorantów UW do zgłoszeń na konferencję do 30 listopada 2020 15 stycznia 2021.

Szczegóły na stronie: http://isb13.wls.uw.edu.pl/conference/call-for-papers/

Po ogłoszeniu wyników przez międzynarodowy komitet naukowy w lutym 2021 udostępnimy formularz do zgłoszeń konkursowych o finansowanie w ramach Działania II.3.7.