Szkolenie PZP

Kategoria: Szkolenia, V.3.1

W związku z  wejściem w życie od 1 stycznia 2021 r. nowego Prawa zamówień publicznych, zapraszamy pracowników UW do udziału w dwudniowym szkoleniu dedykowanym osobom zajmującym się zamówieniami publicznymi na wydziałach i w jednostkach.

Szkolenie pt. „Przygotowanie i realizacja postępowania o udzielenie zamówienia publicznego oraz szersze obowiązki zamawiającego w nowej ustawie PZP” odbędzie się online w dniach 16/17 lutego 2021, godz. 9.00-15.00.

Rejestracja na szkolenia dostępna będzie od 5 lutego 2021 r. od godz. 8.00 przez platformę szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl

Szczegółowe informacje o szkoleniach znajdą Państwo na platformie Kampus (szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl) w zakładce Szkolenia dla Administracji i Obsługi – Szkolenia Specjalistyczne.

Zapraszamy do rejestracji!