Liderzy zespołów naukowych poszukiwani

Kategoria: I.3.4, Nabory wniosków

Uniwersytet Warszawski ogłasza dwa konkursy na zatrudnienie pracowników badawczych, których zadaniem będzie stworzenie nowych, interdyscyplinarnych zespołów naukowych w ramach Działania I.3.4.

Zespoły, pod kierunkiem laureatów konkursów będą zobowiązane do realizacji, zaproponowanego przez laureata konkursu i zaakceptowanego przez Uniwersytet Warszawski projektu badawczego w zakresie badań naukowych o przełomowym charakterze w obszarach badawczych:

• „Podłoże, epidemiologia, diagnostyka oraz nowe metody leczenia chorób cywilizacyjnych”,
  • „Nowe typy zagrożeń biologicznych w świetle globalizacji i zmiennych czynników socjoekonomicznych oraz opracowanie technik bioremediacji środowisk zanieczyszczonych”.

Nabory trwają do 23.06.2021.

Zasady konkursu dla zespołu „Podłoże, epidemiologia, diagnostyka oraz nowe metody leczenia chorób cywilizacyjnych”

Zasady konkursu dla zespołu „Nowe typy zagrożeń biologicznych w świetle globalizacji i zmiennych czynników socjoekonomicznych oraz opracowanie technik bioremediacji środowisk zanieczyszczonych”