Szkolenie online: Środki dla doktorantek i doktorantów w ramach IDUB-u

Kategoria: IV.4.1, Szkolenia

Samorząd Doktorantów zaprasza na szkolenie, w trakcie którego uczestnicy i uczestniczki zapoznają się z podstawowymi informacjami na temat programu IDUB oraz możliwościami dofinansowania działalności naukowej doktorantek i doktorantów UW.

Główna część szkolenia będzie obejmowała omówienie planowanych konkursów na dofinansowanie aktywności naukowych w ramach Działania IV.4.1 „Kompleksowego wsparcia doktorantów UW”.

Program szkolenia:

1. Realizacja programu IDUB na UW – podstawowe informacje.
  2. Możliwości dofinansowania dla doktorantek i doktorantów UW w ramach działań IDUB.
  3. Założenia realizacji Działania IV.4.1 „Kompleksowy program wsparcia dla doktorantów UW”.
  4. Planowany zakres i zasady pierwszego konkursu na dofinansowanie aktywności naukowej doktorantek i doktorantów UW w ramach Działania IV.4.1.
  5. Pytania i odpowiedzi.

Szkolenie odbędzie się 29.04 (czwartek) w godz. 16:00-18:00 na platformie Zoom.

Szkolenie poprowadzi dr Przemysław Decewicz, Kierownik Działania IV.4.1 „Kompleksowy program wsparcia dla doktorantów UW”.

Zapisy na szkolenie będą otwarte do 28.04 (środa) do godz. 15:00 (lub do wyczerpania limitu miejsc).

Link do spotkania zostanie udostępniony na podany podczas rejestracji adres e-mailowy (w domenie UW) w dniu 28.04 po godz. 16:00.

Formularz zapisów: https://forms.gle/rBdwQBdFaYvNdebJ8

Liczba miejsc jest ograniczona.