Międzynarodowa szkoła letnia dla doktorantów

Kategoria: II.3.7, Rezultaty

Wydział Neofilologii UW zaprasza do udziału w szkole letniej „The Psycholinguistics of Multilingualism”. Wśród wykładowców znajdą się członkowie zespołu Działania II.3.7 „Zwiększenie efektywności i umiędzynarodowienia projektów badawczych w ramach obszaru wielojęzyczności”.

Szkoła letnia „The Psycholinguistics of Multilingualism” skierowana jest do doktorantów zainteresowanych tematyką badań nad użyciem i znajomością języków oraz wielojęzycznością. Przygotowana została z myślą o młodych badaczach pragnących pogłębić znajomość metodologii badań nad osobami uczącymi się oraz posługującymi się dwoma i więcej językami, ze szczególnym uwzględnieniem metod psycholingwistycznych i analizy danych ilościowych.

Szkoła odbędzie się dniach 1-17 września 2021 w modelu hybrydowym. Pierwsza tura rekrutacji odbywa się 14-24 czerwca 2021 r.

Szczegółowe informacje o szkole