Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Trzecia edycja konkursu na promocję badań naukowych

Kategoria: III.3.2, Nabory wniosków

Już po raz trzeci zapraszamy do aplikowania w ramach Działania III.3.2 o środki na promocję badań naukowych przeprowadzonych na UW.

W aktualnym naborze wnioskodawcy mogą starać się o dofinansowanie kwotą do 20 000 zł projektów, które – poprzez popularyzację badań naukowych zrealizowanych na Uniwersytecie Warszawskim – przyczynią się do zwiększenia rozpoznawalności Uniwersytetu Warszawskiego, jego pracowników oraz prowadzonych badań. Dofinansowane projekty mogą obejmować przygotowanie artykułu, publikacji, książki, podcast’u, bloga, strony WWW lub innej metody przekazania ogółowi społeczeństwa interesującego się nauką (np. młodzieży, rodzicom, nauczycielom, organizacjom pozarządowym lub decydentom) informacji o badaniach.

Wnioski będą przyjmowane od 20.12.2021 do 04.02.2022.

W bieżącej ścieżce „A” finansowanie nie podlegają wykłady, prezentacje i warsztaty, dla których przygotowana zostanie oddzielna ścieżka „W”.

Zasady konkursu