Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Konkurs na wdrożenie nowych systemów zarządzania jakością w laboratoriach

Kategoria: I.4.1, Nabory wniosków

Kierowników funkcjonujących laboratoriów Kampusu Ochota UW zapraszamy do składania wniosków w ramach Działania I.4.1 na dofinansowanie projektów dotyczących wdrożenia nowego systemu zarządzania jakością zgodnie z międzynarodowymi dokumentami normatywnymi akredytowanymi przy Polskim Centrum Akredytacji trwale zwiększających potencjał badawczy Uniwersytetu Warszawskiego.

Zakładanymi rezultatami wyłonionych projektów jest podjęcie przez wnioskujące laboratorium wdrożenia systemu zarządzania jakością zgodnie z międzynarodowymi dokumentami normatywnymi akredytowanymi przy Polskim Centrum Akredytacji, innymi niż norma PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 „Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących”.

Finansowanie ze środków Programu IDUB dla pojedynczego projektu nie może przekroczyć 50 000 zł, a wydatkowanie musi rozpocząć się w ciągu 12 miesięcy od daty decyzji o finansowaniu projektu.

Nabór rozpoczęcie się 04.07.2022 i potrwa do 05.08.2022.

Zasady konkursu