Kolejna możliwość na dofinansowanie promocji badań naukowych

Kategoria: III.3.2, Nabory wniosków

Wykład, prezentacja lub warsztaty mogą uzyskać wsparcie finansowe w kolejnej edycji konkursu w ramach Działania III.3.2 na promocję badań naukowych przeprowadzonych na UW.

W aktualnym naborze pracownicy oraz doktoranci UW mogą wnioskodawcy mogą starać się o grant w wysokości do 20 000 zł na projekt przyczyniający się do zwiększenia rozpoznawalności Uniwersytetu Warszawskiego, jego pracowników oraz prowadzonych badań. Dofinansowane projekty mogą obejmować przygotowanie wykładu, prezentacji lub warsztatów, podczas których ogółowi społeczeństwa przekazane zostaną informacje o badaniach naukowych zrealizowanych na Uniwersytecie Warszawskim.

Wnioski są przyjmowane od 05.09.2022 do 29.10.2022.

Zasady konkursu