Podcast „Efekt Sieci”

Kategoria: II.3.6, Podcast, Rezultaty

6 października, czwartek o 11:15 po krótkiej wakacyjnej przerwie wraca podcast „Efekt Sieci”, a gościem najbliższego odcinka będzie Magdalena Kubecka z Fundacji „Na miejscu”.

Efekt Sieci to audycja przygotowywana przez dr Justynę Pokojską z DELab UW, w której rozmawia ona z wybitnymi badaczami i badaczkami oraz naukowcami i naukowczyniami z Uniwersytetu Warszawskiego o rozmaitych aspektach rewolucji cyfrowej, dziejącej się na naszych oczach. Znamienitych gości audycji łączy dogłębna znajomość tajników cyfrowej transformacji.

Celem podcastu jest sieciowanie ekspertów z Uniwersytetu Warszawskiego, tworząc tym samym pole do efektywnej współpracy naukowej.

W cyklu rozmów poruszane są takie zagadnienia jak: gospodarka cyfrowa, kompetencje przyszłości oraz wyzwania i szanse związane z procesem cyfryzacji – zarówno na poziomie życia codziennego, jak i polityki międzynarodowej oraz rozwoju globalnej nauki.

Podcast powstał we współpracy z Radiem Kampus i jest finansowany z IDUB z działania II.3.6 „Budowa Impactful Digital Alliance”.

Zapraszamy na stronę podcastu:
lub na platformę anchor.fm