I konkurs na dofinansowanie mobilności studentek i studentów UW

Kategoria: IV.2.3, Nabory wniosków

We wtorek, 18.10.2022 rozpoczyna się nabór wniosków na dofinansowanie projektów umożliwiających studentom UW odbycie wyjazdów naukowych do zagranicznych jednostek naukowych.

Konkurs organizowany w ramach Działania IV.2.3 „Mobilność Studentów” przeznaczony jest dla wszystkich studentów i studentek Uniwersytetu Warszawskiego. Wsparte finansowo mogą zostać projekty umożliwiające zdobycie doświadczenia, wiedzy i umiejętności, a także podniesienie poziomu prowadzonych badań. Celem projektu może być też przeprowadzenie badań lub analiz bezpośrednio związanych z tematyką przygotowywanej pracy dyplomowej lub projektu przygotowywanego na potrzeby rekrutacji do szkoły doktorskiej lub konkursu grantowego.

Nabór prowadzony będzie do 15.11.2022.

Zasady konkursu