Warsztaty z technik uczenia maszynowego – III edycja

Kategoria: I.3.7, Wydarzenia

W dniach 18, 19 oraz 26 listopada na Wydziale Fizyki odbędą się, organizowane przez Centrum Uczenia Maszynowego, III warsztaty z technik uczenia maszynowego dla studentów i pracowników UW.

Centrum zostało powołane do życia w ramach programu IDUB. Jego celem jest zwiększenie potencjału badawczego Uniwersytetu Warszawskiego i poprawa efektywności badaczy w zakresie stosowania metod uczenia maszynowego. W ramach Centrum została powołana grupa analityków danych (ang. data scientists) świadczących pomoc techniczną przy konstruowaniu modeli uczenia maszynowego.

Warsztaty skierowane są do osób, które pragną zapoznać się z podstawami uczenia maszynowego. Na chwilę obecną Warsztaty są planowane w formie stacjonarnej, a limit uczestników wynosi 50 osób. III sesja warsztatów będzie prowadzona w języku polskim, za wyjątkiem zdalnego wykładu o zastosowaniu programu Mathematica w uczeniu maszynowym, prowadzonego po angielsku. Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację przez formularz dostępny na stronie Warsztatów.

Program Warsztatów