Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Wsparcie organizacji międzynarodowych konferencji i warsztatów naukowych w tematyce fizyki atomowej, molekularnej i optycznej (AMO)

Kategoria: II.3.10, Nabory wniosków

Do 23.01.2023 trwa nabór w konkursie, którego celem jest zwiększenie rozpoznawalności badań prowadzonych w tematyce AMO na UW na arenie międzynarodowej poprzez dotarcie z wynikami badań prowadzonych na uczelni do jak najszerszego grona badaczy, w tym do tych, którzy są światowymi liderami w swoich dziedzinach.

Komitety organizacyjne warsztatów lub konferencji, w skład których wchodzi co najmniej jeden pracownik Uniwersytetu Warszawskiego, mogą wnioskować o kwotę od 30 000 do 60 000 zł. Przyznane środki będą mogły zostać wykorzystane na pokrycie kosztów materiałów promocyjnych, stworzenia strony internetowej, kosztów związane z zaproszeniem prelegentów biorących aktywny udział w konferencji lub warsztatach, wynajmu sal, wydania publikacji pokonferencyjnych (w tym open access tych publikacji) oraz kosztów platformy streamingowej.

Zasady konkursu