Konferencja „Infrastruktura badawcza IDUB”

Kategoria: I.4.1, I.4.2, Rezultaty, Wydarzenia

Na Wydziale Fizyki UW odbędzie się konferencja na temat infrastruktury badawczej zlokalizowanej na Wydziale. Będzie to wyjątkowa okazja do poznania najnowszych rozwiązań technicznych, a także do wymiany doświadczeń i poglądów z innymi specjalistami z dziedziny fizyki.

W pierwszej części wydarzenia uczestnicy będą mieć możliwość wysłuchania prezentacji techników i operatorów zatrudnionych w ramach Działania I.4.2 „Fundusz odnawiania i rozwoju infrastruktury badawczej”. W drugiej części będzie można wysłuchać prezentacji na temat infrastruktury badawczej zakupionej w ramach tego działania. Wyniki swojej pracy w ramach Działania I.4.1 „Wzmocnienie potencjału Core Facility na Kampusie Ochota – zakup lub wytworzenie infrastruktury badawczej” przedstawi również prof. dr hab. Adam Babiński.

• Wstęp: wolny
  • Kiedy: 27.02.2023, godz. 9:00–15:00