Mobilności w ramach działań Sojuszu 4EU+ – nabór wniosków

Kategoria: II.1.2, IV.2.2, Nabory wniosków

Umożliwienie dalszego kształcenia kolejnych pokoleń młodych badaczy w trakcie kontynuacji działań edukacyjnych Sojuszu 4EU+ jest celem naboru zorganizowanego w ramach Działania II.1.2 „Nawiązywanie i wzmacnianie współpracy z partnerami strategicznymi” w powiązaniu z Działaniem IV.2.2 „Włączanie utalentowanych młodych naukowców do zespołów badawczych”.

W ramach specjalnej ścieżki dedykowanej 4EU+ można ubiegać się od 07.02.2023 o finansowanie krótkoterminowej mobilności studentów, doktorantów oraz pracowników będących nauczycielami akademickimi (pełniących rolę mentorów/opiekunów naukowych/tutorów w projektach edukacyjnych 4EU+). W trakcie tej mobilności powinien być realizowany komponent badawczy projektów edukacyjnych poprzez udział studentów i doktorantów w warsztatach, konferencjach, szkołach letnich/zimowych czy wyjazdach terenowych.

Nabór prowadzony będzie do wyczerpania funduszy, ale nie później niż do 30.09.2024.

Zasady przyznawania środków