Nowy konkurs na utworzenie nowych akredytowanych laboratoriów badawczych

Kategoria: I.4.1, Nabory wniosków

Po raz drugi kierownicy funkcjonujących laboratoriów Uniwersytetu Warszawskiego Kampusu Ochota mogą wnioskować o dofinansowanie utworzenia nowych akredytowanych laboratoriów badawczych na UW trwale zwiększających potencjał badawczy Uniwersytetu.

W konkursie realizowanym w ramach Działań I.4.1 „Wzmocnienie potencjału Core Facility na Kampusie Ochota” przewidziane są fundusze w wysokości do 50 000 zł na projekt. Zakładanymi rezultatami wyłonionych projektów jest podjęcie przez wnioskujące laboratorium wdrożenia systemu zarządzania jakością zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 „Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorcujących”.

Nabór wniosków trwa do 28.02.2023.

Zasady konkursu