Pilotaż „Performance Review” w CESS

Kategoria: I.3.3, Rezultaty

W roku akademickim 2022/2023 w Centrum Doskonałości w Naukach Społecznych realizowana jest pilotażowa edycja programu dla młodych badaczy i badaczek w naukach społecznych „Performance Review”.

Celem programu jest opracowanie nowatorskiego narzędzia wspierającego tworzenie planów rozwoju kariery naukowej. Program skierowany jest do młodych badaczy i badaczek Uniwersytetu Warszawskiego, którzy w ramach uczestnictwa w programie zostają m.in. objęci indywidualną opieką mentorów, z którymi ustalą cele do osiągnięcia, wezmą udział w dedykowanych szkoleniach, będą mogli skorzystać z indywidualnego doradztwa kariery, otrzymać środki na sfinansowanie wyjazdu naukowego.

Zadanie realizowane jest we współpracy z Biurem Spraw Pracowniczych UW.