Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Małe Granty CRAC X

Kategoria: I.3.11, Nabory wniosków

Centrum Badań nad Cywilizacjami Starożytnymi UW ogłasza kolejny konkurs na Małe Granty wspierające aktywność naukową i upowszechnianie wyników badań nad starożytnością. Uwaga: Od X edycji uległ zmianie regulamin Małych Grantów.

Przedmiotem wniosków mogą być np. krótkie wyjazdy studyjne, staże lub kwerendy niezbędne do ukończenia artykułu lub wniosku grantowego, dofinansowanie publikacji w najlepszych wydawnictwach i czasopismach (zwłaszcza koszty korekty językowej i praw autorskich do ilustracji), organizacja międzynarodowych konferencji lub sesji na międzynarodowych kongresach, wizyty zagranicznych badaczy w ramach seminariów lub przygotowań do projektów badawczych. Wiele z tych wydatków może być finansowana również z Mikrograntów IDUB, na które nabór trwa w trybie ciągłym.

Wnioski mogą składać pracownicy i doktoranci UW zaangażowani w działalność badawczą i afiliujący swoje publikacje w PBN przy UW.

  • Maksymalna kwota dofinansowania: 30 000 zł.
  • Termin składania wniosków w najbliższym konkursie: 20 kwietnia 2023.
  • Termin rozstrzygnięcia konkursu: do 10 maja 2023.
  • Termin realizacji projektów, które otrzymają finansowanie: 20 maja 2024.
  • Najwcześniejsza data początkowa realizacji projektu: 20 maja 2023

szczegóły konkursu…