Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Edycja specjalna konkursu na promocję badań naukowych – Paryż

Kategoria: III.3.2, Nabory wniosków

Pracowników UW zapraszamy do udziału w 5., specjalnej edycji konkursu na dofinansowanie promocji wyników badań naukowych przeprowadzonych na Uniwersytecie Warszawskim oraz osiągnięć Uniwersytetu Warszawskiego.

Projekty, które będą mogły zostać dofinansowane w tym konkursie muszą spełniać następujące warunki:

  • formą przeprowadzenia promocji będzie: wykład, seria wykładów, seminarium, wystawa albo wernisaż,
  • promocja odbędzie się w ciągu jednego lub dwóch dni, w jednym z terminów wskazanych w formularzu wniosku: październik 2023, kwiecień 2024 albo październik 2024,
  • promocja zostanie przeprowadzona w języku francuskim albo angielskim, przy czym preferowany jest język francuski,
  • promocja zostanie przeprowadzona wśród odbiorców z grona naukowego i poza naukowego związanego z europejską uczelnią wyższą, oraz wśród francuskiej i polonijnej młodzieży rozważającej możliwość studiowania lub pracy w Polsce,
  • miejscem przeprowadzenia promocji będzie polskie przedstawicielstwo dyplomatyczne w Paryżu, instytucja związana z promocją nauki i kultury polskiej lub wybrana wyższa uczelnia na terenie Paryża wskazana w późniejszym terminie przez Ośrodek Kultury Polskiej we Francji.

Maksymalny budżet projektu możliwy do dofinansowania z IDUB to 20 000 PLN (możliwy wkład własny jednostki).

Naboru wniosków trwa do 01.09.2023.

Zasady konkursu